:: Меню ::

Головна
Нові можливості мобільного Internetа
Стандарти безпровіднго зв'язку
Технологія передачі повідомлень
Питання і відповіді
Телефон з підтримкою режиму  GPRS и Bluetooth
Карта сайту
Додати у вибране

:: Друзья ::

Kivik.in.ua - Російська версія сайту
Братани 1пісі

Корисні сайти


:: Статистика ::

- -
 

 

 

 

 

 

Налаштування меню WAP через GPRS і отримання даних
 

Набудівництво меню WAP через GPRS і отримання даних

Навіщо нам WAP, якщо тема про GPRS, запитаєте ви, і тут же наступите на граблі. Чомусь, коли про технологію заговорили серйозно, багато громадян, що цікавляться мобільниками, мінливо зрозуміли цю затію. GPRS з'явилася для того, щоб підвищити швидкісні характеристики мобільного доступу в Мережу. А нова послуга, яку стільникові компанії потихеньку у всьому світі надавати почали, так і називається — WAP через GPRS.
При отриманні даних по GPRS, тобто при пакетній передачі даних, радіоканал використовується в процесі відсилання і прийому інформації: займаються невживані голосові канали, порожнечі, які залишаються вільними при передачі голосовій інформації в стільниковій мережі. Тарифікація ж заснована на тому, що абонент платить не за час, проведений в Internet, а за об'єм переданої і отриманої інформації.
Апарат Motorola Timeport 260 відноситься до терміналів класу «В», які підтримують і передачу голосових даних, і GPRS, але режими ці одночасно використовуватися не можуть (тобто, якщо абонент в даний момент передає або приймає інформацію за допомогою технології GPRS, on не може ні подзвонити, ні відповісти на дзвінок).
Апарат підтримує 3 канали для прийому даних і один канал для передачі і може бути використаний як модем для доступу в Internet, будучи підключеним до комп'ютера. Стандарти ж, прийняті для телефонів майбутнього покоління, передбачають ще два класи терміналів: «А» і «С». Термінал класу «С» працює тільки в режимі GPRS — це може бути ноутбук або Palm з передвстановленою PCMCIA-карточкой. А термінал класу «А» вже дозволяє передавати і приймати голосові дані і користуватися GPRS одночасно.
У апарату Timeport 260 доступ до WAP-ресурсам настроюється дуже просто. Через меню «Доступ в Internet» користувач вибирає профіль «Налаштування WAP»; далі прописує значення IP і портів і час очікування. І все. Можна приступати до налаштування. У меню «Передача даних» користувачеві необхідно вибрати підміню «GPRS», а далі вводити необхідні значення параметрів APN (wap.beelinc.ru), ім'я користувача і пароль, тип лінії (модем). Завершуючий штрих — введення адреси домашньої WAP-странички (wap.beeline.ru).
Після завершення процедури налаштувань телефон автоматично з'єднується з Internet, а на дисплеї відображається список доступних WAP-сервисов. Режим з'єднання апаратом також вибирається автоматично (канал передачі GPRS або CSD 9.6). У режимі GPRS час з'єднання і завантаження домашньої сторінки складає 5-10 секунд (при цьому на дисплеї відображається символ піднятої трубки), а в режимі CSD 9.6 -10-20. Це так в інструкції написано — про якість з'єднання і його швидкість. При перевірці — збігається.

 


:: Реклама ::

+


:: Меню 2 ::

Розділ 1. Нові можливості мобільного Interneta
 Основні переваги системи GPRS
Чому дані стали «мобільними»?
Схема зв'язку на основі GPRS
Історія Internet
Альтернативні способи передачі даних по мобільному зв'язку і GPRS
Розвиток GPRS
Додатки GPRS
Мережі GPRS-GSM
Технологія GPRS
Стандарти GPRS-терминалов
Модернізація основної мережі GSM
GPRS - ключ до еволюційного переходу до систем третього покоління
Нові вузли для пакетної передачі даних
Модернізація існуючих вузлів GSM
GPRS і телефон Motorola Timeport 260
Що в коробці...
Інтуїтивний телефон
Налаштування меню WAP через GPRS і отримання даних
Синхронізація -- Truesync Plus Software від Starfish
Мобільний вихід в Internet через GPRS з Motorola Timeport 260
Підключення телефону
Необхідні налаштування телефону в мережі Бі Лайн
Налаштування в програмі GPRS Wizard
Необхідні налаштування телефону в мережі МТС
Налаштування телефону і комп'ютера для доступу в Internet через GPRS
Налаштування телефону Ericsson T39m в мережі Бі Лайн
Передача даних через GPRS
Wap-браузер
Налаштування ПК
Налаштування поштового клієнта T39m
Для доступу до WAP-сайтам через GPRS
Налаштування телефону і комп'ютера для доступу в Internet через GPRS
Перші особисті враження від роботи з GPRS
Ноутбук
Psion
Pocket РС
Palm
Результати
Майбутнє без проводів - GPRS сьогодні і завтра
GPRS: плюси і мінуси цього сервісу


:: Посилання ::

- бесплатно скачать macromedia dreamweaver| | 最新エネルギー計画株式会社も. | ワールドメイト. | 人でワールドメイトあり、同志. | ての最ワールドメイト善の解決. | В хорошем интернет магазине можно купить сумки женские как самые миниатюрные так и вместительные. | 重田康光. | Хотите угодить дочке-подростку можно вместе выбрать и угги купить сделав заказ в интернет-магазине. | В этом разделе собраны уже готовые проекты коттеджей отсортированные по жилой площади и этажности.