:: Меню ::

Головна
Нові можливості мобільного Internetа
Стандарти безпровіднго зв'язку
Технологія передачі повідомлень
Питання і відповіді
Телефон з підтримкою режиму  GPRS и Bluetooth
Карта сайту
Додати у вибране

:: Друзья ::

Kivik.in.ua - Російська версія сайту
Братани 1пісі

Корисні сайти


:: Статистика ::

- -
 

 

 

 

 

 

Синхронізація - Truesync Plus Software від Starfish
 

Синхронізація - Truesync Plus Software від Starfish

При покупці Timeport 260, якщо ви звернете увагу на титульний лист книжечки — керівництва по експлуатації програмного забезпечення, що синхронізує мобільник з комп'ютером, ви побачите слоган наступного змісту: «Синхронізуйте ваш комп'ютер з телефоном Motorola Timeport P7389». Не лякайтеся. Телефон Motorola Timepon 260 фактично є продовженням апарату Motorola Timeport P7389. Виробники програмного забезпечення просто не почали міняти маркіровку для програмного забезпечення, що випускалося, тому що воно чудово підходить і для першої моделі, і для другої.
У пакет програмного забезпечення від компанії Starfish Software Inc. (http://www.starfish.com/) для синхронізації мобільника з комп'ютером через інфрачервоний порт (я все ж таки сходив в гості до одного товариша, у якого в наявності на машині такий є) входить програма Truesync Desktop — організатор «робочого столу», який дозволить вам створювати, редагувати і синхронізувати записи, якщо ви не користуватиметеся якимсь іншим програмним органайзером або пристроєм. Підтримка SMS за допомогою інструменту Truesync SMS, який також входить в пакет цього програмного забезпечення, робить можливим створення, передачу і прийом текстових повідомлень з комп'ютера через інфрачервоний порт.
Додаток працює, звертаючись до драйвера пристрою (як у випадку з аналоговим факс-модемом) із стандартним запитом обробки даних. Драйвер отримує від додатку виклик модему, адресований віртуальному порту, перетворить в команди, які зрозумілі телефону, і відправляє на фізичний порт (Rs-232 в нашому випадку), до якого підключений телефон, програмно емулюючи аналоговий факс-модем. До речі, я виявила, що це програмне забезпечення підходить і для мого «стартака», чому надзвичайно зраділа: тепер я зможу синхронізувати з поштовим клієнтом Microsoft Outlook всі дані свого записника.
Перш ніж інсталювати Truesync, переконаєтеся, що на вашій машині достатньо місця для нормальної роботи цього застосування. Мінімальні вимоги такі: об'єм RAM — 8 Мб, місце на жорсткому диску — 6 Мб, операційна система — Windows 9x або NT.
На початку інсталяції ви повинні вибрати з чотирьох опцій: першу — якщо ви не користуєтеся Рiм (personal information manager) і хочете використовувати менеджер Truesync Desktop; другу -- якщо користуєтеся таким (наприклад, Microsoft Outlook, Lotus Organizer або Sidekick); третю — якщо хочете інсталювати тільки SMS-клиент; четвертую — якщо ощушаєте себе досить просунутим комп'ютерним користувачем і хочете модернізувати інсталяцію програмного забезпечення. Я вибрала другу і як PIM -outlook 2000.
Далі необхідно визначитися з тим, які додаткові компоненти для інсталяції вам необхідні: 3com Palm, REX, REX PRO, Yahoo!, Exite Planner, Pagewriter 2000x. He коштує нічого вибирати, якщо ви такими не користуєтеся, якщо ж ви користуєтеся яким-небудь PIM, вибравши з меню потрібний компонент, зможете потім синхронізувати ваш телефон і з ним. У результаті перед вами результат інсталяції чотирьох основних компонентів: Truesync Plus, Motorola Time-port P7389, Truesync.com, Outlook 2000 і тих додаткових компонентів, які ви вибрали. Після цього автоматично запускається установка клієнта Truesync Plus Wizard.
Пам'ятаєте, в процесі інсталяції GPRS Wizard система встановила драйвер Motorola, ось він те у поєднанні з програмним емулятором модему і дозволяє використовувати телефон як звичайний модем. А сервіси для користувача будуть доступні наступні:

  • передача і прийом файлів і автоматичному режимі;
  • управління модемом в режимі терміналу з помошью стандартних АТ-команд;
  • обмін повідомленнями в режимі терміналу і прийом і передача файлів;
  • передача і прийом факсних повідомленні;
  • дзвінки як у фоновому, так і в голосовому режимах;
  • передача і прийом SMS;
  • введення номерів в телефонну книгу на комп'ютері і в телефоні.

Ну, з Microsoft Outlook все більш або менш зрозуміло. На мій подив, жодних проблем з синхронізацією поштового клієнта і Truesync не трапилося. Набагато цікаво було розібратися з інформаційним менеджером Truesync Desktop. Перш ніж займатися власне синхронізацією, необхідно все ж таки перевірити працездатність ІК-ПОРТА — бачать або не бачать комп'ютер і телефон один одного.
У випадку, якщо в системній області (тобто, простіше кажучи, в трєє) ви не спостерігаєте відповідну ікону, означає драйвер ІК-ПОРТА у вас не встановлений або заборонений (Start SettingsControl PanelInfrared). Вам доведеться його встановити з диска Windows. Після цього в меню телефону «Налаштування телефону» необхідно вибрати підміню «Активізація ІК-ПОРТА» і, повернувши апарат антеною до інфрачервоного порту комп'ютера, натиснути ОК.
Після досягнення позитивного результату пікторгамма ГИК в трєє змінить вигляд, ви почуєте звуковий сигнал і почнеться пізнання пристрою в додатку Infrared. В тому випадку, якщо система повідомить про виявлення нового пристрою і буде, як завжди, займатися тугодумством, жувати губами і невизначено висловлюватися, — вкажіть їй потрібний драйвер (адже сама навряд чи знайде): кликніть на файлі motlser.inf у кореневому каталозі CD-ROM, з якого встановлюється програмне забезпечення синхронізації.
В процесі інсталяції Truesync Desktop вкажіть країну і місто, якщо хочете, щоб програма автоматично коректувала час (хіба мало, за межу рвонете тіло гріти). Після вказівки логічного СОМ-ПОРТА виберіть режим, в якому працюватиме телефон: overwrites — на прийомі даних, synchroni/es — на передачі. Потім вкажіть теку, де зберігатимуться ваші дані, решту тек додасте потім, вже в процесі використання програмного забезпечення.
Після цього програма установки рахує дані всіх програм-органайзерів і пристроїв (якщо у вас є такі, окрім телефону) і визначить рід інформації, якою потім можливо буде обмінюватися між цими компонентами. Оскільки у мене був тільки телефон і більше ніяких «пімов» не передбачалося, то в процесі сканування мою увагу привернули тільки категорії даних для апарату: Phone Memory, SIM Memory, SIM Fixed Dialing, SIM Numbers. Після цього програма запропонувала вибрати об'єм інформації, який передаватиметься при синхронізації, варто вибрати «minimum: names and numbers» (контактів у мене не так вже і мною — штук 40, а напоміналки я собі ніколи не пишу, оскільки ресурсів пам'яті мого власного мозку поки на цю нехитру процедуру вистачає).
Та і, як виявилось, саме для телефону тільки цю опцію і можна вибрати. Решту опцій необхідно вибирати тільки в тому випадку, якщо ви хочете, щоб синхронізація даних відбувалася між двома програмами-органайзерами. Кінець установки.
Запустивши додаток Truesync Desktop, було виявлено, що можливості органайзера включають календар, карту часових поясів, адресну книгу і замітки. Адресна книга або книга контактів містить три розділи: Business. Personal і New Entries.
Але якщо користуватися тільки розділами, організованими програмою за умовчанням, то з програми-організатора в телефон можливо записувати тільки ім'я абонента і його телефонний номер. Тому для запису інформації з телефону краще всього створити ще який-небудь розділ контактів, скориставшись вбудованим шаблоном програми
(L-series). Тепер для налаштування прийому даних необхідно скористатися модулем синхронізації і вказати джерела прийому і передачі інформації. І тут, якщо ви захочете перезаписати всю книгу контактів, вас чекає одна неприємна несподіванка: при збігу імені абонента перезаписується вся картка повністю і додаткові відомості (місце роботи, адреса компанії) можуть бути знищені. Тому для початку кращого всього вибирати опцію «Додавання» без перезапису всієї книги.
Далі в налаштуваннях програми для телефону необхідно вказати Synchronize і провести конфігурацію передаваних даних, вибравши категорію у вікні меппінга (пам'ять SIM-карты або телефону, наприклад) і змінюючи свої переваги із цього приводу за допомогою кнопки Refresh List. Після того, як всі налаштування здійснені, аж до налаштувань відповідності полів даних (опція Smarimap або уручну), можливо починати синхронізацію. Протягом процесу синхронізації програма пише і відображає балку-файл з результатами. Якщо відбувається помилка, результат всього процесу виявляється негативним, тобто ніде нічого не міняється.
У випадку, якщо в режимі синхронізації обмін даними відбувається двосторонній, то при передачі інформації з програми в телефон, відповідно, тільки односторонній. Рекомендую, щоб уникнути всіляких накладок і збоїв, відразу пересохраніть інформацію з телефону, вибравши в його опціях Backup/restore і, задавши ім'я файлу з даними, що зберігаються, і активувавши інфрачервоний порт, «бекапнуться» від гріха подалі (з першого разу у мене чомусь нічого не вийшло, так що довелося повторити процедуру.).
Тепер, коли у вас є копія дорогоцінних контактів, можливо експериментувати з передачею даних з органайзера Truesync в телефон.
Якщо результат передачі даних з програми в телефон не сподобався, можливо скористатися опцією відновлення інформації — Restore. Проте будьте готові до того, що відновляться тільки імена і телефони абонентів, збережені вами колись в пам'яті телефону і SIM-карты. Налаштування ж, звукозапис і голосові мітки доведеться здійснювати наново.

 


:: Реклама ::

+ levitra 20 mg foglietto;kopa viagra sverige;funny videos on youtube;cialis belgique;funnyvideos


:: Меню 2 ::

Розділ 1. Нові можливості мобільного Interneta
 Основні переваги системи GPRS
Чому дані стали «мобільними»?
Схема зв'язку на основі GPRS
Історія Internet
Альтернативні способи передачі даних по мобільному зв'язку і GPRS
Розвиток GPRS
Додатки GPRS
Мережі GPRS-GSM
Технологія GPRS
Стандарти GPRS-терминалов
Модернізація основної мережі GSM
GPRS - ключ до еволюційного переходу до систем третього покоління
Нові вузли для пакетної передачі даних
Модернізація існуючих вузлів GSM
GPRS і телефон Motorola Timeport 260
Що в коробці...
Інтуїтивний телефон
Налаштування меню WAP через GPRS і отримання даних
Синхронізація -- Truesync Plus Software від Starfish
Мобільний вихід в Internet через GPRS з Motorola Timeport 260
Підключення телефону
Необхідні налаштування телефону в мережі Бі Лайн
Налаштування в програмі GPRS Wizard
Необхідні налаштування телефону в мережі МТС
Налаштування телефону і комп'ютера для доступу в Internet через GPRS
Налаштування телефону Ericsson T39m в мережі Бі Лайн
Передача даних через GPRS
Wap-браузер
Налаштування ПК
Налаштування поштового клієнта T39m
Для доступу до WAP-сайтам через GPRS
Налаштування телефону і комп'ютера для доступу в Internet через GPRS
Перші особисті враження від роботи з GPRS
Ноутбук
Psion
Pocket РС
Palm
Результати
Майбутнє без проводів - GPRS сьогодні і завтра
GPRS: плюси і мінуси цього сервісу


:: Посилання ::

- | | Обратите внимание сегодня качественные окна деревянные пользуются огромным спросом. | drop down menu html navigation drop down menu html jquery cssdropdown-menu dropdown menu html css | Изготавливается из алюминиевого профиля шкаф купе как важного элемента в дизайне. | mac video player