:: Меню ::

Головна
Нові можливості мобільного Internetа
Стандарти безпровіднго зв'язку
Технологія передачі повідомлень
Питання і відповіді
Телефон з підтримкою режиму  GPRS и Bluetooth
Карта сайту
Додати у вибране

:: Друзья ::

Kivik.in.ua - Російська версія сайту
Братани 1пісі

Корисні сайти


:: Статистика ::

- -
 

 

 

 

 

 

Додатки GPRS
 

Додатки GPRS

Набор додатків по оцінках фахівців може включати:

  • e-mail
  • доступ до Internet
  • телеметрію
  • підтримка протоколу безпровідних застосувань (WAP)
  • підтримка протоколу передачі файлів (FTP)

Електронна пошта

Це послуга, яка забезпечить абонентів стільникової мережі (клієнтів) отримувати і посилати повідомлення по мережі Internet без необхідності доступу до комп'ютера. Кожен, хто має адресу в Internet, зможе відіслати повідомлення будь-якому, чия електронна адреса вам відома.
Джерелом адреси для вас може бути ISP (Internet Service Provider — провайдер) або оператор стільникової мережі, якщо він візьме на себе ці функції. У технічному плані — це комп'ютер, підключений до Internet, який зберігатиме отримані на ваше ім'я повідомлення поки ви їх не заберете (наприклад, в пам'ять телефону або вашого домашнього комп'ютера).

Доступ до Internet

Web -- це розподілена інформаційна система, основаного-лібо устаткування — створені ніби то спеціально для GPRS, оскільки «вибуховий» характер передачі даних надзвичайно вдало вписується в технологію пакетного зв'язку GPRS. WAP Протокол Безпровідних Застосувань — WAP зараз рекламується як якийсь прорив, який дозволить забезпечити тотальний доступ до інтернет-ресурсів з мобільних пристроїв, перш за все телефонів. Число WAP-совместимых ресурсів в Internet зараз росте вибухоподібними темпами, з'явилися і перші російські ресурси. FTP Це сервіс, призначений для копіювання файлів з одного комп'ютера на іншій. Може використовуватися в торгових і бізнес-додатках.